image
image
image
image
image
image

ÚVODNÍ STRANA

KAMEROVÉ SYSTÉMY

ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY

REALIZACE Wi-Fi SÍTÍ

JINÉ EL. SYSTÉMY

BRÁNY A PLOTY

ELEKTRONICKÉ BEZDRÁTOVÉ I DRÁTOVÉ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY

Nabízíme širokou škálu prvků elektronických zabezpečovacích systémů
(Ajax, Homematic, iGet Security, Satel, Paradox, Human Detector, Avigilon, Dahua)
vhodných pro domácí i průmyslové aplikace. 
Vybírat můžete z celé řady kvalitních detektorů (pohyb, požár, kouř, CO, LPG/CNG, zaplavení), čteček, zabezpečovacích ústředen, ovládacích klávesnic, sirén a dalších komponent nezbytných pro spolehlivý chod elektronického zabezpečovacího systému. 

SLEVA NA POJISTNÉM
I vaše pojišťovny mohou nabízet slevu na pojistném až do výše 25%, pokud budete mít nainstalovaný elektronický zabezpečovací systém. Kontaktujte pojišťovnu s dotazem na výši slevy.

Mezi nejpopulárnější zabezpečovací systém, který naše firma montuje patří bezkompromisně BEDO AJAX.image

Co systém Bedo - Ajax přináší?

Rychlá instalace do 15 min a snadné intuitivní ovládání přes mobilní aplikaci nebo klíčenku, které zvládnou všichni členové domácnosti, ať jsou kdekoliv. Aplikace vás upozorní, pokud odcházíte z bytu a zapomněli jste zakódovat. Už žádné stresující hlasité odpočítávání při odchodu z bytu. Jedná se o certifikovaný alarm, který získal mezinárodní ocenění v oblasti bezpečnosti. Vysoká odolnost proti nabourání do systému a automatický výběr zabezpečených frekvencí. Rozsáhlý výběr senzorů pro nejvyšší bezpečí. 
 Ochrana BEDO obsahuje dva nezávislé zdroje napájení (obsahuje baterii) a dva nezávislé kanály komunikace (SIM a internetové připojení), které vás vždy ochrání. Vždy víte, co se u vás doma děje. Vysokou výdrž baterie v senzorech (až 7 let) a extrémní vzdálenost komunikace mezi senzory a hlavní jednotkou (až 2.000 m) doplňuje vysoká odolnost senzorů a ochrana proti nevyžádané manipulaci. 

Co vše Bedo Ajax umí?
BEDO Ajax vás spolehlivě ochrání proti vniknutí, ohni, zaplavení a umožní vám vzdáleně ovládat spotřebiče. Veškerá zařízení můžete libovolně dokupovat a přidávat jednotlivě. Vše poté jednoduše připojíte v mobilní aplikaci na pár kliknutí.

Maximální vzdálenost mezi Hubem a čidly je až 2000 metrů v otevřeném prostoru. Ve vašem prostředí se může lišit kvůli stěnám, stropům a dalším bariérám, které tuto vzdálenost mohou zkrátit. U každého čidla můžete před instalací provést v aplikaci test, který vám ukáže sílu signálu.
Zařízení BEDO Ajax jsou zcela bezdrátová, a tedy napájeny pomocí baterií. Aby životnost baterií byla co nejdelší, funguje BEDO Ajax pomocí speciálního rádiového protokolu Jeweller. Díky tomuto protokolu mohou některá zařízení fungovat až 7 let bez nutnosti výměny.

Jakmile baterie dosáhne kritické úrovně, aplikace BEDO Ajax vám zašle oznámení. Pokud budete chtít, stav baterie vždy můžete zkontrolovat v nastavení zařízení.

Nejjednodušší způsob je používat aplikaci BEDO Ajax pro iOS a Android. Aplikace vám umožní aktivovat/deaktivovat systém a sledovat stav vašich zařízení (včetně informací o stavu signálu, úrovně baterie a teplotě). Systém lze ovládat také pomocí klíčenky SpaceControl a/nebo klávesnice KeyPad.

Zařízení BEDO Ajax používají algoritmy pro detekci lidského pohybu. Pokud jsou vaši domácí mazlíčci menší než 50 cm a váží do 20 kg, neměla by je čidla zachytit.
 

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

JSME NA EMAILU

INFO@EQITMEDIA.CZ

09:00 - 16:30 hodin

POTŘEBUJETE RADU, NEBO ŘEŠIT PROBLÉM?

ZAVOLEJTE NÁM

+420 705 122 922

09:00 - 16:30 hodin

VYZVEDÁVÁTE SI OBJEDNÁVKU?

NAJDETE NÁS NA ADRESE

TYRŠOVA 44, ČESKÁ KAMENICE

Po telefonické dohodě.

PRONÁJEM OZVUČENÍ

HUDEBNÍ PRODUKCE

Copyright © 2015 - 2023 EQITMEDIA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.