Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8:00 - 16:30 hod.)
 1. Úvod
 2. Zabezpečovací systém Bedo - Ajax

Zabezpečovací systém Bedo - Ajax

Co systém Bedo - Ajax přináší?

Rychlá instalace do 15 min a snadné intuitivní ovládání přes mobilní aplikaci nebo klíčenku, které zvládnou všichni členové domácnosti, ať jsou kdekoliv. Aplikace vás upozorní, pokud odcházíte z bytu a zapomněli jste zakódovat. Už žádné stresující hlasité odpočítávání při odchodu z bytu. Jedná se o certifikovaný alarm, který získal mezinárodní ocenění v oblasti bezpečnosti. Vysoká odolnost proti nabourání do systému a automatický výběr zabezpečených frekvencí. Rozsáhlý výběr senzorů pro nejvyšší bezpečí.

Ochrana BEDO obsahuje dva nezávislé zdroje napájení (obsahuje baterii) a dva nezávislé kanály komunikace (SIM a internetové připojení), které vás vždy ochrání. Vždy víte, co se u vás doma děje. Vysokou výdrž baterie v senzorech (až 7 let) a extrémní vzdálenost komunikace mezi senzory a hlavní jednotkou (až 2.000 m) doplňuje vysoká odolnost senzorů a ochrana proti nevyžádané manipulaci.

 • připojení ethernet a 2G
 • až 99 uživatelů
 • až 150 komponentů na jeden HUB
 • až 64 scénářů
 • připojení až 50 kamer
 • zašifrovaná komunikace až 2000 metrů
 • záložní baterie pro případ výpadku
 • ovládání zkrze intuitivní aplikaci
 • jednoduché přidání komponentů
 • vysoká úroveň zabezpečení
 • kompletně bezdrátově a spolehlivě

 

Co vše Bedo Ajax umí?

BEDO Ajax vás spolehlivě ochrání proti vniknutí, ohni, zaplavení a umožní vám vzdáleně ovládat spotřebiče. Veškerá zařízení můžete libovolně dokupovat a přidávat jednotlivě. Vše poté jednoduše připojíte v mobilní aplikaci na pár kliknutí.

Maximální vzdálenost mezi Hubem a čidly je až 2000 metrů v otevřeném prostoru. Ve vašem prostředí se může lišit kvůli stěnám, stropům a dalším bariérám, které tuto vzdálenost mohou zkrátit. U každého čidla můžete před instalací provést v aplikaci test, který vám ukáže sílu signálu.

Zařízení BEDO Ajax jsou zcela bezdrátová, a tedy napájeny pomocí baterií. Aby životnost baterií byla co nejdelší, funguje BEDO Ajax pomocí speciálního rádiového protokolu Jeweller. Díky tomuto protokolu mohou některá zařízení fungovat až 7 let bez nutnosti výměny.

Jakmile baterie dosáhne kritické úrovně, aplikace BEDO Ajax vám zašle oznámení.
Pokud budete chtít, stav baterie vždy můžete zkontrolovat v nastavení zařízení.

Nejjednodušší způsob je používat aplikaci BEDO Ajax pro iOS a Android. Aplikace vám umožní aktivovat/deaktivovat systém a sledovat stav vašich zařízení (včetně informací o stavu signálu, úrovně baterie a teplotě). Systém lze ovládat také pomocí klíčenky SpaceControl a/nebo klávesnice KeyPad.

Zařízení BEDO Ajax používají algoritmy pro detekci lidského pohybu. Pokud jsou vaši domácí mazlíčci menší než 50 cm a váží do 20 kg, neměla by je čidla zachytit.

 

Jaký je rozdíl mezi jednotlivými typy HUBů?

Bedo Ajax Eqitmedia zabezpecto.eu

 

Kolik systém Bedo Ajax stojí?

Základní HUB již od 7890 Kč a komponenty dle vašeho požadavku na míru zabezpečení. V případě že by jste měli zájem o montáž systému Bedo Ajax, vytvoříme vám individuální cenovou nabídku.

zabezpecto.eu

BEDO AJAX HUB

7890 Kč

zabezpecto.eu

BEDO AJAX HUB 2

11290 Kč

zabezpecto.eu

BEDO AJAX HUB PLUS

11290 Kč

 

Copyright 2015 - 2022 EQITMEDIA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz