Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8:00 - 16:30 hod.)
  1. Úvod
  2. Realizace Wi-Fi sítí

Realizace Wi-Fi sítí

Nabízíme realizaci profesionálních přístupových bodů (hotspotů) s využitím nejen v hotelích, ale také v domácnostech či větších továrnách.

K realizaci využíváme výhradně produkty značky Ubiquity či MikroTik, které jsou jedny z nejlepších značek na trhu. Rozdíl mezi použitím jakéhokoliv Wi-Fi routeru a přístupovými body těchto výrobců je zcela mimořádný.

Dodáním přístupového bodu rozšíříte bezdrátovou síť, stabilní a silný signál tak dostanete i na vzdálená místa v domě nebo kanceláři. Ubiquiti UniFi UAP-AC-LR je pokročilejší Dual-Band zařízení, které dokáže pracovat s pásmem 2,4 a 5 Ghz, udrží si kvalitu a výkonnost přenosu i v místech, kde hrozí rušení signálu. Pokud jde o rychlost WiFi přenosu, ta dokáže dosáhnout až na 1317 Mb/s. Samozřejmostí je možnost připojení kabelem o rychlosti až 1 Gbit. Na druhou stranu MikroTik cAP XL ac, což je nová verze excelentního AP/HotSpotu pro pokrytí interiérů je vybavena anténami s vysokým ziskem, které zajišťují až o 100 % větší pokrytí plochy oproti předchozím modelům cAP. Tento dvoupásmový přístupový bod pracuje na obou frekvencích zároveň, a je tak určený pro všechny typu telefonů, tabletů i počítačů. Velkou předností je podpora standardů 802.11n a 802.11ac.
Jednotka podporuje frekvence 2,4 GHz i 5 GHz v rozsahu 360° a hodí se pro pokrytí hal či vestibulů. Interní anténa má zisk 6 a 5,5 dBi. Součástí jednotky je software RouterOS MikroTik s licencí L4. MikroTik cAP XL ac má integrovaný PoE+ splitter, lze jej tedy napájet přímo po FTP/UTP kabelu (PoE+ 802.3af/at). Druhý port lze využít jako pasivní výstup PoE (až 57 V).

Zajímavé přednosti WiFi access pointu Ubiquiti UniFi UAP-AC-LR

  • Dual-band WiFi Access Point vám zvětší dosah signálu vaší bezdrátové sítě
  • WiFi signál se přenáší rychlostí až 1317 Mb/s
  • Kabelové připojení má rychlost 1 Gbit
  • WiFi Access Point Ubiquiti dokáže fungovat se standardy zahrnutými pod WiFi 5
  • Sílu antény vyjadřuje zisk 3 W
  • K napájení se využívá datový kabel (napájení PoE)

 

Copyright 2015 - 2022 EQITMEDIA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz